Svatomartinské hody

Od 10.11.2023 do 12.11.2023

Přijďte si vychutnat výjimečnou Svatomartinskou hostinu na Zámecké fořtovně. Rezervace jsou více než vítány. Dorazte a my se postaráme o to, abyste si tento svátek užili naplno.

Menu:

Terinka z husích jater Foie Gras s jabkovým konfi a brioche – 289 Kč

Neodolatelně lahodná voňavá terinka z husích jater Foie Gras, podávaná s jemným jabkovým konfitovým pyré a křupavým briochem. Kombinace luxusních chutí, které vás okouzlí na první pokus.

Kaldoun – husí drůbková polévka s krutonky – 79 Kč

Proč si nepřipomenout staré dobré časy s naší husí drůbkovou polévkou, podávanou s křupavými krutonky? Tento teplý a hojně aromatický pokrm vás zahřeje a potěší.

Pečená husa s jablky a cibulí, červené a kyselé zelí, bramborové šišky – 489 Kč

Husa pečená do zlatova, podávaná s vlastní šťávou a doplněná sladkými pečenými jablky a jemně karamelizovanou cibulí. K tomu tradiční červené a kyselé zelí, stejně jako naše vynikající bramborové šišky.

Povidlové taštičky, sypané perníkem a přelité rozpuštěným máslem – 149 Kč

K dokonalému závěru si dopřejte naše povidlové taštičky. Tyto poklady jsou posypané strouhaným perníkem a přelité rozpuštěným máslem.

Cena celého menu: 950 Kč

Více příspěvků

Prosecco party 25.5.2024

PŘIJĎTE SI UŽÍT NEZAPOMENUTELNÝ VEČER PLNÝ PROSECCA, HUDBY A TANCE NA II. ROČNÍK PROSECCO PARTY DO ZÁMECKÉ FOŘTOVNY P. METTERNICH!

Večer s Teturem 12.4.2024

Připravili jsme pro Vás 7-mi Chodové menu s ochutnávku vín 1. tataráček z červené řepy, smetanového tvarohu a drcených ořechů Merlot ps rosé polosuché 2022,

Kuchařské kurzy jaro 2024

Na letošní jaro jsme si pro Vás připravili další zajímavé kuchařské kurzy. Termíny kurzů jsou 10.4., 9.5. a 6.6.2024 Účastníci se mohou těšit na přivítání

Josefovská s muzikou 23.03.2024

Na uvítání štamprle Becherovky Čeka Vás celovečerní raut a Vy se můžete těšit na tlačenku z fořtovny, hovězí tatarák, guláš z divočáka s karlovarským knedlíkem, kuřecí a vepřové řízečky,

Kontaktní formulář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.