Svatomartinské hody

Od 10.11.2023 do 12.11.2023

Přijďte si vychutnat výjimečnou Svatomartinskou hostinu na Zámecké fořtovně. Rezervace jsou více než vítány. Dorazte a my se postaráme o to, abyste si tento svátek užili naplno.

Menu:

Terinka z husích jater Foie Gras s jabkovým konfi a brioche – 289 Kč

Neodolatelně lahodná voňavá terinka z husích jater Foie Gras, podávaná s jemným jabkovým konfitovým pyré a křupavým briochem. Kombinace luxusních chutí, které vás okouzlí na první pokus.

Kaldoun – husí drůbková polévka s krutonky – 79 Kč

Proč si nepřipomenout staré dobré časy s naší husí drůbkovou polévkou, podávanou s křupavými krutonky? Tento teplý a hojně aromatický pokrm vás zahřeje a potěší.

Pečená husa s jablky a cibulí, červené a kyselé zelí, bramborové šišky – 489 Kč

Husa pečená do zlatova, podávaná s vlastní šťávou a doplněná sladkými pečenými jablky a jemně karamelizovanou cibulí. K tomu tradiční červené a kyselé zelí, stejně jako naše vynikající bramborové šišky.

Povidlové taštičky, sypané perníkem a přelité rozpuštěným máslem – 149 Kč

K dokonalému závěru si dopřejte naše povidlové taštičky. Tyto poklady jsou posypané strouhaným perníkem a přelité rozpuštěným máslem.

Cena celého menu: 950 Kč

Více příspěvků

Nabídka kuchařských kurzů podzim 2023

Rádi vás informujeme o našich nadcházejících podzimních kuchařských kurzech pro rok 2023! Toto je jedinečná příležitost pro všechny milovníky dobrého jídla a kulinářského umění. Připravili

Domácí produkty ze Zámecké fořtovny

Ponořte se do světa lahodných dobrot připravených podle našich rodinných receptur. V naší kuchyni používáme pouze maso z českých chovů, domácí vejce a lesní ovoce

Kontaktní formulář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.