O HOTELU

Vstupte do světa neobyčejného pohodlí a kouzla na Zámecké Fořtovně. Náš hotel vám otevírá dveře do dokonalého útočiště, kde každý okamžik se stává vzácným a každý detail má svůj význam. Užijte si jedinečné ubytování, kde se spojuje historie s moderní elegancí. Ponořte se do nádherně designovaných pokojů, kde jsme mysleli na všechno – od komfortních lůžek až po lákavě připravené snídaně. Vítáme vás na nezapomenutelném pobytu, kde se vaše sny stanou skutečností.

Hotel je výjimečně situován uprostřed nádherné přírody, obklopen romantickými kopci a rozmanitými cyklostezkami. Tato idylická lokalita nabízí nejen krásné scenérie, ale také bohatou paletu přírodních, kulturních a historických pokladů, které vás zvou k objevování. Plný možností a inspirace, náš hotel je dokonalým výchozím bodem pro vaše nezapomenutelné výlety a dobrodružství.

Naše hotel disponuje 22 lůžky, která jsou rozložena do pěti prostorných čtyřlůžkových pokojů a jednoho exkluzivního dvoulůžkového VIP pokoje. To vše je zasazeno do nádherného pozadí naší rozlehlé zahrady, kde můžete nalézt svůj klid a relaxaci.

Naše restaurace nejen že uspokojí vaše chuťové pohárky, ale také je ideálním prostředím pro pořádání svateb, kongresů a významných událostí.

FOTOGALERIE

Kontaktní formulář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.