Domácí produkty ze Zámecké fořtovny

Ponořte se do světa lahodných dobrot připravených podle našich rodinných receptur. V naší kuchyni používáme pouze maso z českých chovů, domácí vejce a lesní ovoce sbírané ve zdejších lesích, abychom vám přinesli ty nejlepší kvalitní ingredience. Naše gastronomické pochoutky jsou vytvářeny pod taktovkou samotného majitele a vyhlášeného šéfkuchaře Zdeňka Maliny, který dbá na každý detail.

V naší nabídce najdete malé skleničky o hmotnosti 140g, plné delikátních paštik jako je dančí paštika, kančí paštika s šípky, kančí paštika s brusinkami, vepřová paštika a husí paštika. Pro milovníky ovocných pochoutek nabízíme džemy ve skleničkách o hmotnosti 160g, včetně pečeného čaje, horkých malin, borůvkového džemu a malinového džemu.

Pokud hledáte něco sytějšího, naše velké skleničky o hmotnosti 250g nabízejí vepřové maso ve vlastní šťávě a selské maso. Všechny naše paštiky a vepřová masa jsou připraveny podle osvědčené rodinné receptury, která zajišťuje výjimečnou chuť a kvalitu.

Naše džemy a ovocné produkty jsou také vyrobeny podle osvědčené domácí receptury, používáme čerstvé zahradní ovoce, které zaručuje jejich výjimečnou chuť. Ponořte se do naší nabídky a vychutnejte si autentické gastronomické zážitky plné chutí bez kompromisů.

Více příspěvků

Svatomartinské hody

Od 10.11.2023 do 12.11.2023 Přijďte si vychutnat výjimečnou Svatomartinskou hostinu na Zámecké fořtovně. Rezervace jsou více než vítány. Dorazte a my se postaráme o to,

Nabídka kuchařských kurzů podzim 2023

Rádi vás informujeme o našich nadcházejících podzimních kuchařských kurzech pro rok 2023! Toto je jedinečná příležitost pro všechny milovníky dobrého jídla a kulinářského umění. Připravili

Kontaktní formulář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.